|
Сезон 1965
Дата |
Турнір |
Стадія |
Місто |
Господар |
Рахунок |
Гість |
Автори голів |
2 квітня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 1 тур |
Львів |
Карпати |
1:0 |
Шинник /Ярославль/ |
Варламов |
7 квітня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 2 тур |
Львів |
Карпати |
1:0 |
Динамо /Ленінград/ |
Гусєв |
12 квітня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 3 тур |
Львів |
Карпати |
0:2 |
СКА /Новосибірськ/ |
|
16 квітня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 4 тур |
Львів |
Карпати |
1:1 |
Кайрат /Алма-Ата/ |
Диковець |
21 квітня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 5 тур |
Львів |
Карпати |
1:1 |
Даугава /Рига/ |
Варламов |
25 квітня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 6 тур |
Львів |
Карпати |
2:0 |
Динамо /Таллінн/ |
Гусєв, Варламов |
28 квітня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 7 тур |
Ростов |
Ростсільмаш /Ростов/ |
1:0 |
Карпати |
|
2 травня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 8 тур |
Єреван |
Арарат /Єреван/ |
1:0 |
Карпати |
|
6 травня |
Кубок СРСР |
1/32 |
Тбілісі |
Локомотив /Тбілісі/ |
1:2 |
Карпати |
Кульчицький, Гусєв |
12 травня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 9 тур |
Краснодар |
Кубань /Краснодар/ |
1:1 |
Карпати |
Диковець |
15 травня |
Кубок СРСР |
1/16 |
Львів |
Карпати |
1:2 |
Шахтар /Донецьк/ |
Кесло |
19 травня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 10 тур |
Ташкент |
Політвідділ /Ташкентська обл./ |
0:3 |
Карпати |
Гусєв-2, Крощенко |
25 травня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 11 тур |
Фрунзе |
Алга /Фрунзе/ |
2:0 |
Карпати |
|
1 червня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 12 тур |
Вільнюс |
Жальгіріс /Вільнюс/ |
1:2 |
Карпати |
Гусєв, Варламов |
6 червня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 13 тур |
Львів |
Карпати |
0:0 |
Зоря /Луганськ/ |
|
11 червня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 14 тур |
Львів |
Карпати |
0:0 |
Дніпро /Дніпропетровськ/ |
|
21 червня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 15 тур |
Львів |
Карпати |
4:1 |
Волга /Калінін/ |
Гусєв-2, Варламов, Валіонта |
26 червня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 16 тур |
Львів |
Карпати |
1:1 |
Політвідділ /Ташкентська обл./ |
Гусєв
|
2 липня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 17 тур |
Калінін |
Волга /Калінін/ |
0:3 |
Карпати |
Гусєв, Варламов, Диковець |
7 липня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 18 тур |
Ярославль |
Шинник /Ярославль/ |
0:0 |
Карпати |
|
13 липня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 19 тур |
Ленінград |
Динамо /Ленінград/ |
2:0 |
Карпати |
|
19 липня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 20 тур |
Луганськ |
Зоря /Луганськ/ |
1:0 |
Карпати |
|
24 липня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 21 тур |
Львів |
Карпати |
0:1 |
Жальгіріс /Вільнюс/ |
|
2 серпня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 22 тур |
Таллінн |
Динамо /Таллінн/ |
0:0 |
Карпати |
|
7 серпня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 23 тур |
Алма-Ата |
Кайрат /Алма-Ата/ |
0:0 |
Карпати |
|
12 серпня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 24 тур |
Новосибірськ |
СКА /Новосибірськ/ |
1:1 |
Карпати |
Крощенко |
17 серпня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 25 тур |
Львів |
Карпати |
3:1 |
Алга /Фрунзе/ |
Крощенко-2, Манько |
23 серпня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 26 тур |
Рига |
Даугава /Рига/ |
1:1 |
Карпати |
Крощенко |
1 вересня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 27 тур |
Львів |
Карпати |
2:0 |
Арарат /Єреван/ |
Кульчицький, Варламов |
6 вересня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 28 тур |
Львів |
Карпати |
3:0 |
Кубань /Краснодар/ |
Крощенко, Манько, Варламов |
11 вересня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 29 тур |
Львів |
Карпати |
6:0 |
Ростсільмаш /Ростов/ |
Гусєв-3, Балатін, Крощенко, Костиков |
17 вересня |
Чемпіонат СРСР |
1 етап. 30 тур |
Дніпропетровськ |
Дніпро /Дніпропетровськ/ |
3:0 |
Карпати |
|
21 вересня |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 1 тур |
Львів |
Карпати |
3:0 |
Волга /Горький/ |
Крощенко-2, Диковець |
25 вересня |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 2 тур |
Львів |
Карпати |
4:2 |
Текстильник /Іваново/ |
Крощенко-2, Диковець-2 |
29 вересня |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 3 тур |
Челябінськ |
Локомотив /Челябінськ/ |
0:0 |
Карпати |
|
3 жовтня |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 4 тур |
Свердловськ |
Уралмаш /Свердловськ/ |
2:0 |
Карпати |
|
7 жовтня |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 5 тур |
Львів |
Карпати |
1:0 |
Молдова /Кишинів/ |
Крощенко |
11 жовтня |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 6 тур |
Харків |
Авангард /Харків/ |
1:1 |
Карпати |
Кульчицький |
15 жовтня |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 7 тур |
Грозний |
Терек /Грозний/ |
3:1 |
Карпати |
Крощенко |
19 жовтня |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 8 тур |
Караганда |
Шахтар /Караганда/ |
0:2 |
Карпати |
Юзефович, Крощенко |
23 жовтня |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 9 тур |
Горький |
Волга /Горький/ |
1:0 |
Карпати |
|
27 жовтня |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 10 тур |
Іваново |
Текстильник /Івааново/ |
2:0 |
Карпати |
|
31 жовтня |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 11 тур |
Львів |
Карпати |
1:1 |
Локомотив /Челябінськ/ |
Гусєв |
4 листопада |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 12 тур |
Львів |
Карпати |
2:0 |
Уралмаш /Свердловськ/ |
Кульчицький-2 |
8 листопада |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 13 тур |
Кишинів |
Молдова /Кишинів/ |
1:0 |
Карпати |
|
12 листопада |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 14 тур |
Львів |
Карпати |
1:2 |
Авангард /Харків/ |
Асланян |
16 листопада |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 15 тур |
Львів |
Карпати |
2:0 |
Терек /Грозний/ |
Диковець, Крощенко |
20 листопада |
Чемпіонат СРСР |
2 етап. 16 тур |
Львів |
Карпати |
3:0 |
Шахтар /Караганда/ |
Гусєв-2, Крощенко |
25 листопада |
Чемпіонат СРСР |
Фінальна пулька |
Сімферополь |
Карпати |
0:2 |
СКА /Львів/ |
|
28 листопада |
Чемпіонат СРСР |
Фінальна пулька |
Сімферополь |
СКА /Львів/ |
3:0 |
Карпати |
|
|
|
|