Колекція програмок ФК "Карпати" - Сезон 1979
Сезони

yura.stekh@gmail.com
Архів матчів

Сезон 1979

Дата Турнір Стадія Місто Господар Рахунок Гість Автори голів
28 лютого Кубок СРСР Груповий раунд Арташат Карпати 2:0 Жальгіріс /Вільнюс/ Цимбалюк, Масора
3 березня Кубок СРСР Груповий раунд Ечміадзін Карпати 2:1 Колос /Нікополь/ Батич, Цимбалюк
6 березня Кубок СРСР Груповий раунд Ечміадзін Чорноморець /Одеса/ 2:2 Карпати Цимбалюк, Дубровний
10 березня Кубок СРСР Груповий раунд Єреван Арарат /Єреван/ 0:1 Карпати Цимбалюк
12 березня Кубок СРСР Груповий раунд Арташат Карпати 1:0 Спартак /Івано-Франківськ/ Дубровний
20 березня Кубок СРСР 1/4 Львів Карпати 3:1 Памір /Душанбе/ Юрчишин-3
27 березня Чемпіонат СРСР 1 тур Ашхабад Колхозчі /Ашхабад/ 0:1 Карпати Броварський
31 березня Чемпіонат СРСР 2 тур Кутаїсі Торпедо /Кутаїсі/ 1:0 Карпати  
5 квітня Чемпіонат СРСР 3 тур Львів Карпати 3:1 Алга /Фрунзе/ Дубровний, Думанський, Саулевич
9 квітня Чемпіонат СРСР 4 тур Львів Карпати 2:0 Памір /Душанбе/ Юрчишин-2
14 квітня Чемпіонат СРСР 5 тур Нальчік Спартак /Нальчік/ 2:2 Карпати Баль, Цимбалюк
23 квітня Чемпіонат СРСР 7 тур Львів Карпати 1:0 Спартак /Орджанікідзе/ Баль
27 квітня Чемпіонат СРСР 8 тур Львів Карпати 2:0 Терек /Грозний/ Баль, Броварський
2 травня Чемпіонат СРСР 9 тур Запоріжжя Металург /Запоріжжя/ 3:2 Карпати Мосора, Юрчишин
8 травня Чемпіонат СРСР 10 тур Дніпропетровськ Дніпро /Дніпропетровськ/ 2:3 Карпати Юрчишин, Саулевич, Мосора
11 травня Чемпіонат СРСР 11 тур Львів Карпати 3:0 Металіст /Харків/ Думанський, Дубровний, Юрчишин
15 травня Чемпіонат СРСР 12 тур Львів Карпати 1:0 Таврія /Сімферополь/ Батич
20 травня Чемпіонат СРСР 13 тур Львів Карпати 2:0 СКА /Одеса/ Юрчишин, Батич
24 травня Чемпіонат СРСР 14 тур Кишинів Ністру /Кишинів/ 2:2 Карпати Юрчишин, Баль
29 травня Чемпіонат СРСР 15 тур Львів Карпати 1:0 Динамо /Ленінград/ Баль
2 червня Чемпіонат СРСР 16 тур Львів Карпати 4:0 Жальгіріс /Вільнюс/ Юрчишин-3, Мосора
6 червня Чемпіонат СРСР 17 тур Воронєж Факел /Воронєж/ 3:3 Карпати Юрчишин-3
10 червня Кубок СРСР 1/2 Москва Динамо /Москва/ 2:1 Карпати Бондаренко
14 червня Чемпіонат СРСР 18 тур Ярославль Шинник /Ярославль/ 2:1 Карпати Батич
19 червня Чемпіонат СРСР 19 тур Львів Карпати 2:0 Трактор /Павлодар/ Юрчишин, Дубровний
23 червня Чемпіонат СРСР 20 тур Львів Карпати 4:1 Кузбас /Кемерово/ Батич-2, Мосора, Юрчишин
28 червня Чемпіонат СРСР 21 тур Перьм Звєзда /Перьм/ 0:0 Карпати  
6 липня Чемпіонат СРСР 23 тур Львів Карпати 2:0 Спартак /Івано-Франківськ/ Юрчишин-2
11 липня Чемпіонат СРСР 6 тур Краснодар Кубань /Краснодар/ 2:1 Карпати Суслопаров
15 липня Чемпіонат СРСР 22 тур Свердловськ Уралмаш /Свердловськ/ 0:0 Карпати  
8 серпня Чемпіонат СРСР 25 тур Львів Карпати 6:1 Колхозчі /Ашхабад/ Юрчишин-2, Суслопаров, Батич, Антоненко, Мосора
12 серпня Чемпіонат СРСР 26 тур Львів Карпати 3:1 Торпедо /Кутаїсі/ Юрчишин-2, Батич
17 серпня Чемпіонат СРСР 27 тур Фрунзе Алга /Фрунзе/ 1:1 Карпати Юрчишин
21 серпня Чемпіонат СРСР 28 тур Душанбе Памір /Душанбе/ 0:0 Карпати  
26 серпня Чемпіонат СРСР 29 тур Львів Карпати 2:1 Спартак /Нальчік/ Юрчишин-2
30 серпня Чемпіонат СРСР 30 тур Львів Карпати 2:1 Кубань /Краснодар/ Мосора, Суслопаров
4 вересня Чемпіонат СРСР 31 тур Орджанікідзе Спартак /Орджанікідзе/ 0:1 Карпати Мосора
8 вересня Чемпіонат СРСР 32 тур Грозний Терек /Грозний/ 1:0 Карпати  
15 вересня Чемпіонат СРСР 33 тур Львів Карпати 2:1 Металург /Запоріжжя/ Юрчишин-2
18 вересня Чемпіонат СРСР 34 тур Львів Карпати 6:2 Дніпро /Дніпропетровськ/ Саулевич-2, Дубровний, Баль, Мосора, Юрчишин
22 вересня Чемпіонат СРСР 35 тур Харків Металіст /Харків/ 0:0 Карпати  
26 вересня Чемпіонат СРСР 36 тур Сімферополь Таврія /Сімферополь/ 0:0 Карпати  
1 жовтня Чемпіонат СРСР 37 тур Одеса СКА /Одеса/ 2:2 Карпати Юрчишин-2
5 жовтня Чемпіонат СРСР 38 тур Львів Карпати 2:0 Ністру /Кишинів/ Броварський, Юрчишин
10 жовтня Чемпіонат СРСР 39 тур Павлодар Трактор /Павлодар/ 3:2 Карпати Юрчишин-2
14 жовтня Чемпіонат СРСР 40 тур Кемерово Кузбас /Кемерово/ 1:0 Карпати  
19 жовтня Чемпіонат СРСР 41 тур Львів Карпати 3:0 Звєзда /Перьм/ Юрчишин-2, Батич
23 жовтня Чемпіонат СРСР 42 тур Львів Карпати 2:0 Уралмаш /Свердловськ/ Юрчишин-2
28 жовтня Чемпіонат СРСР 43 тур Ленінград Динамо /Ленінград/ 2:1 Карпати Батич
5 листопада Чемпіонат СРСР 24 тур Івано-Франківськ Спартак /Івано-Франківськ/ 4:3 Карпати Юрчишин-2, Баль
9 листопада Чемпіонат СРСР 45 тур Львів Карпати 2:0 Факел /Воронєж/ Юрчишин-2
13 листопада Чемпіонат СРСР 46 тур Львів Карпати 3:1 Шинник /Ярославль/ Баль, Батич, Дикий
15 листопада Чемпіонат СРСР 44 тур Вільнюс Жальгіріс /Вільнюс/ 2:4 Карпати Юрчишин-2, Дубровний, Батич

 

Коллекция Программ Динамо (Киев)alignввркерalign
Юрій Стех © 2014-2017