Колекція програмок ФК "Карпати" - Звіт:основа
Сезони

yura.stekh@gmail.com
Архів матчів

Остання гра року розпочалася для «Карпат» так, що гірко згадувати. Не маючи ладу у комбінаційних діях, номінальні гості часто губили своїх суперників біля карної зони, що перетворювалося у небезпечні моменти.

«Верес» забив доволі швидко і на диво спокійно. На досвіді Василь Кобін увірвався до штрафного, поклав корпус і закотив м’яча точно у дальній кут. А невдовзі рівняни збільшили перевагу. «Карпати» провалилися в обороні, залишивши без опіки Михайла Сергійчука, що дозволило ще одному колишньому «леву» головою переграти Підківку з кількох метрів. Тож на перерву команди пішли за дуже скрутного становища для гостей.

Однак в другому таймі ситуація змінилася. Граючи по рахунку, «Верес», очевидно, трішки розслабився, що дозволило «зелено-білим» перехопити ініціативу та загострювати ситуацію біля воріт Бандури. І це переросло у результат. Карраскаль упіймав м’яча у центрі поля, побачив забіг Шведа і викотив круглого йому на хід. На швидкості Мар'ян утік від опікуна і акуратно закотив м’яча між ніг голкіперу «Вереса».

Уся перевага господарів зникала на очах – «Карпати» повністю контролювали гру, кидаючи усі сили на атаку. І забили вдруге. Мякушко протягнув м’яча від свого карного до чужого, після чого віддав ювелірну передачу на голову Акулініну – Леонід не схибив.

До кінця матчу залишалося кілька хвилин – забити могли як господарі, так і гості. Але після чотирьох компенсованих хвилин суддя зафіксував бойову нічию 2:2.