Колекція програмок ФК "Карпати" - Звіт:основа
Сезони

yura.stekh@gmail.com
Архів матчів

Третій попередній раунд для львівських «Карпат» розпочався зі зливи в Івано-Франківську. До складу «зелено-білих» повернулись капітан Ігор Худоб’як та Фернандо Тіссоне, які пропускали гру із «Зорею» через травму. Натомість Артем Федецький залишився підтримувати команду з трибун.
 
Шквал емоцій та бажання першими показали номінальні господарі зустрічі. Екс-карпатівець Веприк отримав право виконати дебютний стандарт у матчі – для Романа Мисака не склало багато сили відбити удар івано-франківця. Вслід за партнером намагався помірятись силами із кіпером «зелено-білих» Конкольняк, але занадто неточно пробив футболіст.
 
Відповіді «Карпат» були куди агресивніші. Зокрема, після чергового прориву львів’ян, м’яч опинився у воротах Вульчина, але боковий рефері зафіксував положення «поза грою». У боротьбі з Олександром Гладким саме гравець «Прикарпаття» зрізав круглого у власні ворота. Градус матчу не зменшувався ні на мить. «Зелено-білі» класно розіграли м’яч та швидко вибігли в контратаку: Мякушко точно віддав на Ксьонза, а той котив круглого у ноги капітану – сильний удар Ігоря встигли заблокувати в останню мить. 
 
Заповнені вщент трибуни стадіону «Рух» гнали своїх улюбленців вперед. Франківчани досить впевнено себе почували на полі та відверто не боялись вищолігового суперника. Футболісти «Прикарпаття» прорвали оборону карпатівців, а Оринчак зумів пройти з м’ячем та перекинути голкіпера гостей; на щастя, досить неточно. Натомість його партнер по команді, опинившись один на один з Мисаком, все ж переправив круглого у ворота. Рефері вказав на центр поля та не помітив, що Боришкевич забив після відвертого порушення правил на Тіссоне.
 
Відразу по-перерві на полі з’явився Олексій Гуцуляк як підсилення передньої ланки «Карпат». У дебютні хвилини першої 45-хвилинки «зелено-білі» створили кілька хороших моментів. На жаль, увінчатись успіхом не судилось жодному з них. Знову забили суперники: на підступах до штрафного майданчика сильний удар Дербаха встановив на табло рахунок 2:0.
 
Львівські вболівальники не витримали і показали всю злість після двох пропущених м’ячів. Арбітру матчу довелось призупинити гру. Майже півгодинна перерва заспокоїла емоції львівської торсиди, а команди знову з’явились на полі аби продовжити поєдинок. Класну можливість забивати отримав «свіжий» Акулінін – кіпер господарів здійснив крутий сейв. Подібний епізод повторився за кілька хвилин: цього разу, забивати мав Олексій Гуцуляк, який не зумів замкнути навіс від свого партнера. На останніх хвилинах карпатівці зуміли відіграти один м’яч: Нестеров скинув Мемешеву, який скористався своєю можливістю та встановив остаточний рахунок – 2:1.

Інформаційний центр ФК "Карпати"

Коллекция Программ Динамо (Киев)alignввркерalign
Юрій Стех © 2014-2017