Колекція програмок ФК "Карпати" - Звіт:основа_370x225
Сезони

yura.stekh@gmail.com
Архів матчів

 Жозе МОРАІШ (головний тренер "Карпат")

«Команда приїздила за перемогою. Зрозуміло, що в ситуації, коли ти програєш з рахунком 2:0, то потрібно щось змінювати. Необхідно було збільшувати інтенсивність, покращувати якість гри та, ясна річ, забивати голи. Власне, це те, про що ми говорили в перерві з футболістами».

«Щодо результату молодіжних складів, то я знав, з яким рахунком вони завершили вчорашній матч. Трішки пізніше ми зможемо про них поговорити детальніше. Ми слідкуємо за грою всієї структури клубу з вірою в серці».

«Готувались до гри, підлаштовуючись під нашого майбутнього суперника. Знали, на що здатна «Десна», якість їхніх виконавців. Теж важливо знати, що можемо показати на полі ми. Радий, що команда проявила характер. У матчі з «Десною» ми продемонстрували лиш незначну частину бажаних змін. Їдемо додому та будемо продовжувати працювати», – підсумував наставник «зелено-білих».

Офіційний сайт ФК "Карпати"

 

 Олександр РЯБОКОНЬ (головний тренер "Десни")

– Що трапилося в той момент, коли “Карпати” зрівняли рахунок?

– Програли верхову боротьбу. Звичайна ситуація. Воротареві було далеко виходити, гравець “Карпат” виграв боротьбу і забив нам другий м’яч.

– Було два різних тайми?

– Так. Але в другому таймі могли забивати третій і закривати гру. Але, як це часто буває – не забили і пропустили в свої. Можливо нам не вистачає досвіду.

– Чи можна було змінити хід гри і не дати “Карпатам” повірити в успіх і набрати хід?

– Потрібно було забивати третій м’яч. У Хльобаса та Фаворова були моменти. Потрібно віддати належне футболістам “Карпат”, часом мені здавалося, що ми ихз дощем, але вони вистояли. Проявили бійцівські якості, індивідуально сильні футболісти, з гарним дриблінгом.

– У першому таймі все вдавалося?

– Так, гра в цілому давалася. Добре, що забили перші м’ячі вдома, шкода, що порадувати перемогою уболівальників не вдалося.

– Після цього результату чи будете ви робити якісь зміни, щоб не допустити того, що було в другому таймі?

– Можливо будемо підсилювати склад. Не всі гравці витримують цей рівень гри. Час ще є, в будь-якому випадку дамо всім шанс.

– Коли повертається Єгор Картушов?

– Сподіваюся, що до вересня буде. Чекаємо його.

Офіційний сайт ФК "Десна"

Коллекция Программ Динамо (Киев)alignввркерalign
Юрій Стех © 2014-2018