Колекція програмок ФК "Карпати" - Звіт:основа_370x225
Сезони

yura.stekh@gmail.com
Архів матчів

 Олег БОЙЧИШИН (головний тренер "Карпат")

– Ми розуміли, що це остання гра року, тому хотіли провести її на хорошому рівні. На мій погляд, це вдалось зробити. Якщо говорити про перший тайм, то ми не заслуговували на рахунок 2:0. «Верес» вдало скористався нашими помилками. В цілому, гра не була поганою. У перерві поспілкувались з хлопцями у роздягалці, я рахую, що нам вдалось донести до них свої думки. По-перерві був зовсім інший футбол. Вважаю, ми заслуговували на перемогу.

– Чи не готувались до матчу якось по-особливому, враховуючи поразку 1:6 у першому колі та статус західноукраїнського дербі?
– Скажу відверто, з ким би ми сьогодні не грали, налаштовувались тільки на перемогу. Думаю, що статус західноукраїнського дербі не виходив на перший план.

– Як гадаєте, не запізно зробили заміну Федецького на Шведа, адже він досить добре освіжив гру?
– Гра в три захисники не є нічим новим для нас, тому дивились по ситуації. Можливо, треба було зробити це швидше. Швед добре ввійшов у гру, він з кожним днем прогресує.

– Як поясните відсутність у заявці Гладкого та Худоб’яка?
– У нас є 23 футболісти, відповідно є вибір. На сьогоднішню гру тренерський штаб обрав саме таких гравців.

– Якою буде ваша роль в «Карпатах» після міжсезоння, враховуючи часті структурні зміни в клубі? 
– На даний момент, я тренер «Карпат». Про зміни мені нічого невідомо. Скажу так, тренер працює рівно стільки скільки потрібен команді.

– Нічия 2:2 для вас як перемога чи все-таки хотілось більшого?
– Повторюсь, ми налаштовувались на перемогу, були близькими до цього. На мій погляд, ми не можемо бути вкрай розчарованимицією нічиєю, зважаючи на розвиток матчу. Хотілось більшого, хотілось перемогти в останній грі року.

Інформаційний центр ФК "Карпати"

 

Юрій ВІРТ (головний тренер "Вереса")

-Цікава була гра, напевно вона сподобалася вболівальникам, адже було забито багато голів. Результат розчарував. За рахунку – 2:0 могли доводити гру до розгрому, але не забили кілька моментів. Потім «Карпати» зробили добрі заміни, а ми почали помилятися. Такі дитячі помилки, як при другому голі, ми не можемо робити. На жаль, нам не вистачає футболістів, які б могли вийти і допомогти. У нас коротка лава запасних і слава Богу, що ми закінчили цей рік. Сподіваюся, що комплектація буде, і буде серйозна. З кимось ми будемо підписувати контракти, а декому подякуємо, і вони поїдуть в інші команди. У мене є список, з ким ми будемо прощатися, але перед цим треба підписати нових гравців. Це не так легко. Ми ведемо перемовини, і якщо усі ті, хто дав попередню згоду, прийдуть до нас, це буде хороше підсилення, щоб виконати поставлене завдання.

-Для Василя Кобіна це був останній матч за «Верес»?
-Я хотів би, щоб Василь залишився. Знаю, у нього є запрошення, хороше у фінансовому плані. Я проситиму керівництво, щоб воно посприяло тому, щоб Василь залишився.

Офіційний сайт ФК "Верес"

Коллекция Программ Динамо (Киев)alignввркерalign
Юрій Стех © 2014-2017